Język angielski

Kurs języka angielskiego dla dorosłych.

Język angielski to język, z którym jesteśmy związani od samego początku istnienia naszej szkoły. Prowadzimy kursy na każdym poziomie, zaczynając od A1 a kończąc na poziomie Business English. Z nami możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem, lub podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności. Nasi lektorzy umówią się z Tobą na rozmowę w celu ustalenia poziomu, na jakim aktualnie się znajdujesz.
W swojej ofercie posiadamy również konwersacje w języku angielskim. Te zajęcia są skierowane zarówno do osób znających podstawy języka angielskiego i chcących „rozćwiczyć” się w mówieniu, jak i do osób, które dobrze radzą sobie gramatycznie jednak chciałyby doszlifować swoje umiejętności konwersacyjne i mówić płynnie. Konwersacje prowadzone są zazwyczaj w grupach 3 max 4 osobowych, a poruszana tematyka dotyczy zagadnień dnia codziennego takich jak np. zakupy, wizyta u lekarza, podróżowanie.. Na konwersacjach rozmawiamy też o aktualnych problemach społecznych, politycznych.


Kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Na kurs języka angielskiego zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Zajęcia dla najmłodszych są naszą autorską wizją opartą o liczne atrakcje i zabawy. W pracy z dziećmi wykorzystujemy metody, które przyciągają uwagę najmłodszych słuchaczy. Pacynki, magic box, teatrzyki, gry i zabawy – to wszystko wypełnia nasze lekcje. Lektorzy tak prowadzą zajęcia, aby aktywność dzieci była przeplatana elementami statycznymi i dawała możliwość skupienia się. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
Dzieci starsze oraz młodzież pracują w oparciu o podręczniki, które wraz z lektorem wybierane są na początku semestru.