Język hiszpański

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci
Primus School jako jedyna szkoła w Markach posiada licencję na prowadzenie zajęć nowatorską metodą Colorin Colorado. Metoda ta została opracowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Dostosowana jest do specyfiki ich rozwoju, sposobu przyswajania wiedzy o otoczeniu.
Dzieci od samego początku wchodzą w świat zabawy, gdzie na konkretach, poprzez poznawanie przygód głównych bohaterów, osłuchują się z językiem hiszpańskim. Celem metody jest „pełne zanurzenie w języku”. Lektor zwraca się do dzieci w języku hiszpańskim, śpiewa piosenki, zaznajamia ze słownictwem. Metoda ta opracowana jest kompleksowo. Do kursów przygotowane są książki oraz płyty CD.

Kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych prowadzimy na każdym poziomie począwszy od A1, czyli poziomu podstawowego. Ten coraz bardziej popularny język cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszej szkole. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, ponieważ duży nacisk kładziemy na mówienie. Pracujemy w oparciu o podręczniki Arco Iris wydawnictwa Przystanek Edu. Podręczniki są nowością na Polskim rynku i z roku na rok zdobywają uznanie coraz większej grupy lektorów oraz uczniów. W książce wykorzystana została metoda spirali. Materiał jest tak ułożony, że czytelnik regularnie powraca do poznanego już słownictwa. To pozwala na regularne utrwalanie zdobytej wiedzy.