Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to nauczyciele z pasją. Wiemy, że to właśnie od nich zależy powodzenie naszych kursów. Ich zaangażowanie przekłada się wprost, na postępy uczniów w nauce oraz atrakcyjność zajęć. W Primus School stawiamy na dobrych lektorów.

Justyna Zielińska

Absolwentka filologii hiszpańskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie Łódzkim oraz iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Poza hiszpańskim, który jest jej największą pasją, zna także angielski i portugalski. Osoba otwarta na wyzwania i nowe doświadczenia. Podczas nauki stawia przede wszystkim na metodę naturalną, przywiązując duża uwagę do komunikacji w języku obcym. Przełamuje bariery w mówieniu, na wiele sposób urozmaicając zajęcia, co sprawia, że nauka staje się ciekawa i różnorodna. Cztery lata doświadczenia w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pasjonatka kina i fotografii, zafascynowana kulturą latynoamerykańską.

Justyna Banaszek

To osoba o wielu tytułach i równie wielu pasjach. Lingwistka, nauczyciel, muzyk. Ukończyła XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miguela de Cervantesa w Warszawie oraz liczne kursy językowe w Instytucie Cervantesa w Warszawie, co zaowocowało uzyskaniem dyplomu DELE z języka hiszpańskiego (Diploma de Espanol Como Lengua Extranjera). W Primus School uczy języka hiszpańskiego ( Programy: Colorin Colorado dla dzieci oraz Arcoiris dla dorosłych) oraz języka angielskiego. Uzyskała tytuł magistra w zakresie dziennikarstwa. Absolwentka dwóch szkół muzycznych. W swojej pracy pedagogicznej wykorzystuje korelację języków obcych z muzyką w jak najefektywniejszym ich przyswajaniu. Uwielbia pracę zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Nauczanie języków to jej pasja.

Natalia Piękoś

To młoda i energiczna osoba, której pasją jest nauczanie. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana do zajęć, z głową pełną pomysłów. Ukończyła studia romanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie studiuje helwetologię (studia szwajcarskie). W naszej szkole prowadzi kursy z języka angielskiego oraz francuskiego. Prowadzi zarówno grupy dla dorosłych jak i dla dzieci. Prywatnie miłośniczka gotowania oraz dobrej literatury.

Dorota Radczuk – Gutkowska

To rodowita mieszkanka Marek, której motto brzmi „Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”. Jest ekspertką od tzw. trudnych przypadków. Wie jak motywować tych, którym się nie chce. Posiada 25 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej oraz Szkoły Angielskiego i Biznesu. W Primusie prowadzi kursy przygotowawcze do matury, konwersacje. Udziela też korepetycji. Naucza języka angielskiego zarówno tych początkujących jak i biegle władających językiem. Prywatnie jak i zawodowo miłośniczka gramatyki języka angielskiego.

Katarzyna Barańska

Absolwentka Wyższej Szkoły Policealnej Związku Nauczycielstwa Polskiego na kierunku pedagogika. Posiada ukończone studia licencjackie z filologii angielskiej. Na bieżąco doskonali swój warsztat, biorąc udział w licznych szkoleniach. Od dwudziestu lat naucza i prowadzi kursy językowe. Udziela korepetycji. Jej ulubioną formą zajęć są konwersacje, na których rozwiązuje języki nawet tym nieśmiałym uczniom. Posiada doświadczenie zarówno w nauczaniu dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W swojej pracy stosuje metodę immersji językowej, czyli procesu polegającego na pełnym i naturalnym „zanurzeniu w języku”. Uwielbia czytać, jeździć na rowerze i podróżować. Prywatnie jest mamą trójki dzieci.