Pozostałe

Kursy przygotowawcze do matury

W Primus School prowadzimy kursy przygotowawcze do matury. Przez cały rok szkolny intensywnie powtarzamy i utrwalamy material z zakresu szkoły średniej, począwszy od klasy pierwszej. „Przechodzimy” przez wszystkie czasy, słownictwo. Rozwiązujemy testy maturalne z minionych lat. Na każdych zajęciach utrwalamy materiał i przerabiamy go szczegółowo, tak, aby nasi kursanci byli jak najlepiej przygotowani do najważniejszego egzaminu w życiu.

Prowadzimy kursy przygotowawcze z języka angielskiego

Korepetycje

Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko poprawiło oceny z języka obcego, utrwaliło materiał przerabiany w szkole możesz zapisać je na nasze korepetycje. A może Twoje dziecko z powodu dłuższej nieobecności ma sporo do „nadrobienia”? Razem z naszym lektorem, krok po kroku, przerobi materiał ze szkoły. Przygotuje się do sprawdzianu czy egzaminu. Możesz być pewny, że kolejny sprawdzian zda na piątkę.

Udzielamy korepetycji z języka angielskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego

Wynajem sal

Istnieje możliwość wynajmu sali w naszej szkole. Może być to najem jednorazowy np. na potrzeby zorganizowania szkolenia lub najem regularny. A może masz ochotę na organizację np. zajęć edukacyjnych w naszej szkole? Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i pomysły. Więcej informacji udzielimy na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej.

Istnieje możliwość wynajęcia sali w naszej szkole

Kursy językowe w Twoim przedszkolu

Aktualnie współpracujemy z dwoma przedszkolami w Markach. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych, tzn. od 3 do 6 latków. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy. Piosenki, pląsy, ciekawe plansze, pacynki – to wszystko znajdziecie na naszych zajęciach.
W przedszkolach prowadzimy kurs języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Zajęcia z języka hiszpańskiego oparte są o metodę Colorin Colorado.

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach

Kursy językowe w Twojej firmie

Chcesz zapewnić rozwój swoim pracownikom? A może zależy Ci na szybkim podszkoleniu ich kompetencji językowych? W Primus School istnieje możliwość zorganizowania kursu języka angielskiego lub hiszpańskiego w wybranym przez Ciebie miejscu oraz czasie. Na Twoje życzenie lektor poprowadzi zajęcia przed rozpoczęciem pracy Twoich pracowników lub po jej zakończeniu.
Zadzwoń i spotkajmy się w Twojej firmie.

Poprowadzimy kursy językowe w Twojej firmie